Moda

Sonbahar’da Kapri Pantolon Mu Olur Demeyin!

Sonbahar’da Kapri Pantolon Mu Olur Demeyin!

Kapri pantolon genellikle yaz dönemine damga vuran pantolon çeşididir ancak 2015 Sonbahar pantolon modası konusunda bu tarz pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Özellikle Sonbahar döneminde hava sıcaklıklarının yüksek seviyede seyretmesi nedeniyle bu tarz pantolonlar kullanılmaya devam etmektedir. Bu pantolonlarda renk konusunda değişimlerin yaşandığı da görülmektedir. Yani, Sonbahar mevsimine daha uygun renkler ön plandadır.

Sonbahar’da Kapri Pantolon Mu Olur Demeyin!

Kapri pantolon konusunda koyu renkler ağırlıkta olsa da açık renkler de görülmektedir. Bunun yanı sıra, renklerin uyum sağladığı modeller de ön olana çıkmaktadır. Elbette ki Sonbahar döneminde kapri giymek biraz cesaret gerektirse de farklılık peşinde olanlar bu tarz pantolonları tercih edebilirler. Bu pantolonlar ile birlikte uyumlu bir görüntü yakalamanız mümkündür.

Kapri pantolon konusunda dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlisi, ayakkabı seçimidir. Bu pantolonlar kısa olduğu için ayakkabı seçiminiz dikkat çekmektedir. Özellikle günlük kullanımda spor ayakkabılar dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabılar da tercih edilmektedir. Tercih ettiğiniz pantolonun renk tonuna uygun ayakkabılar tercih etmeniz son derece önemli bir ayrıntıdır.

Sonbahar’da Kapri Pantolon Mu Olur Demeyin!

Kapri pantolon konusunda yan kısmı yırtmaç ayrıntılı modeller dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra cep detayı olmayan modeller de ön plana çıkmaktadır. Taşlarla süslenmiş modeller ya da desenli olan modeller de görülmektedir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte mont seçiminize de dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu pantolonlar ile farklı bir şıklık elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Kapri pantolon ile ilgili firmaların çıkardıkları Sonbahar döneminin modellerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kombin yaparken her ayrıntıya dikkat etmeniz son derece önemlidir. Aksi takdirde uyumlu olmayan bir görüntünüz olacaktır. 2015 yılı moda dünyasında gelişmeler tüm hızıyla devam etmekte ve tasarımcılar ilginç modellerini piyasaya sürerek, kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu