Dekorasyon

Kum Beji Dekorasyonu Örnekleri

Yaz aylarının gelmesi ile doğadaki her şey kışın etkisini üzerinden atarak yenileniyor. Bayanlarda bu yenilenmeye ortak olarak evlerinin renklerinde yenilenmeye gidiyor. Kışın eve sinmiş kasvetli havasını ortadan kaldırmak için seçilen kum beji dekorasyonları evde baharı yaşatıyor.

Kum Beji Dekorasyonu Örnekleri
Kum Beji Dekorasyonu Örnekleri

Son dönemlerde ev boyası renklerinde en çok tercih edilen kum beji rengi, herkese hitap eden yapısı ile eve sıcak bir hava katarken ev sahiplerinin de ruhunu dinlendiriyor. Tok bir açık sarı renginde olan kum beji, kullanılan eşyalarda da uyumu çok daha kolay bir şekilde yakalıyor. Her renk mobilyaya uyum sağlayabilen bej rengi, evinde yeniliğe gitmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği renklerdendir.

Kum Beji Dekorasyonu Örnekleri
Kum Beji Dekorasyonu Örnekleri

Evin Her Alanında Kum Beji!

Evin salonu, oturma odası, tuvalet, banyo ve yatak odasında tercih edilen kum beji, evdeki dekorasyonda bütünlüğün korunmasına yardımcı oluyor. Özellikle yatak odasında kullanılan kum beji yatak odası takımları ile uyum sağlayarak estetik bir görünüm sağlıyor. Yatak odasında aşkın rengi olan kırmızı ile kum bejinin birleşmesi ile hem daha sıcak hem de pozitif bir ortam oluşturulabilir.

Boya markaları yüzünden kullanılan malzemeler doğrultusunda kum beji rengi farklı tonlarda olabiliyor. Bu yüzden bu rengin nasıl olduğuna dikkat edilmeli ve gerçek kum beji rengi seçilmelidir. Kum beji rengi ile dekore edeceğiniz evinizi beyaz canlı bahar çiçeklerini de kullanarak daha güzel bir ortam yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kum beji rengi bence her mevsimde kullanabilecek bir renk. Kış aylarında olsun yaz aylarında olsun evi çok iyi gösteriyor bana göre. Tercih edilmesi renklerden birisi siye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu