Güzellik

Kusursuz Güzellik Mümkün Mü?

Kolay ve basit 6 uygulamayla her zaman daha güzel ve genç görünebilirsiniz. Sirke, yumurta ve bitkisel yağların karışımıyla saçlarınız daha parlak olacaktır. Güzelliğiniz için sağlıklı saçlar çok önemlidir. Canlı ve yumuşak bir cilt için salatalık yiyebilir ve cildinize salatalık sürebilirsiniz.

kusursuz güzellik
kusursuz güzellik

Rahat bir uyku ile cildimiz kendisini onaracak ve yenileyecektir. Kırışıklıkların giderilmesi için taze sebze ve meyve, zeytinyağı, süt ve balık tüketilmesi gereklidir. Çatlayan dudaklar için bal en iyi onarıcıdır.

Cildiniz kuru ise gül en iyi çözümdür. Gül yağı ve badem yağını karıştırarak cildinize sürebilir ve cildinizi gerginlikten kurtarabilirsiniz. Gül, salatalık, bitkisel yağlar kozmetik ürünlerinin yapımında da en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak yaptığınız karışımlarla sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Güzellik bakımında her zaman doğal yollarla bakım yapmaya çalışırım. Dünyamız da ülkemiz de sonuçta bir sürü yararlı bitkiler var. Onları değerlendiriyorlar. Bize de uygulamak düşer. 🙂

  2. Bu yöntem ciltteki gözeneklere de iyi geliyor denedim. Gözenekleri temizliyor fark edilebilir derece yüzünüz temiz ve pürüzsüz bir görünmeye başlıyor .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu