Moda

Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri incelendiğinde her sene birbirinden farklı ve güzel modeller gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Birbirinden şık tasarımlar pek çok kişi tarafından göz doldurmaktadır. Piyasaya çıkan modellerden ilham alarak gelinlik seçimine kolaylıkla karar verilebilir.

Her türlü zevke ve tercihe uygun gelinlik modelleri gelin adayları tarafından ilgi görmektedir. En çok tercih edilen gelinlik modellerine bakıldığında bunlar içerisinde güpürlü ve uzun kollu gelinlikler gelmektedir. Bu tarz modeller özellikle dar kesim gelinliklerde daha çok tercih edilmektedir.

Birbirinden farklı gelinlik modelleri arasında taşlı, kabarık, dantelli, güpürlü, balık model, prenses ve a kesim olarak tabir edilen pek çok gelinlik modeli bulunmaktadır. Bu modellerin her biri gelin adaylarını birbirinden şık ve estetik göstermektedir.

Kollu Gelinlik Modelleri

Kollu gelinlik modelleri arasında yarım kol ve uzun kol modeller daha sık kullanılmaktadır. Uzun kollu modeller sık güpürlü olabileceği gibi seyrek güpürlü ve kolu ortaya çıkaran şekilde de yapılabilmektedir. Bu tarz modeller seyrek güpürler ile daha şık durmaktadır.

Yarım kollu gelinlikler ise genellikle dirsek hizasında bitmektedir. Özellikle kayık yakalı olup kolu dirsek hizasında biten gelinlikler gelin adayını son derece zarif göstermektedir. Bu gelinliklerin üzerinde tercih edilecek gösteriş ise tamamen gelinin isteğine bağlı olarak değişmektedir. Bazı adaylar düz ve sade modelleri tercih ederken bazıları ise taşlı ve işlemeli gelinlikleri daha çok beğenmektedir.

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Gelinlik fiyatları tercih edilen modele göre değişiklik göstermektedir. Buna göre gelinlikte kullanılan kumaşın kalitesi ve gösterişi arttıkça buna bağlı olarak fiyatı da artmaktadır. Daha sade modeller genellikle daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bundan dolayı net fiyatları öğrenebilmek için gelinlik modelleri arasından seçim yapmış olmak gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu