Moda

2018 Kış Aksesuar Trendleri

Aksesuarlar, stilimizi canlandırırken, kombinlerimizin en önemli detayı ve tamamlayıcısı olarak görev yaparlar.

Yaz aylarında kombinlerimizi  takılar tamamlarken, kış aylarında takılar kıyafetlerin arasında gizlenerek, bütünlüğü sağlıyorlar. 2018 yılının trend aksesuar detaylarını inceleyecek olursak, stilimizi oluştururken daha doğru kararlar verebiliriz.

Nakış İşlemeli Berelerle Farklı Hava

Ressamlardan esinlenerek yapılan bereler, 2018 yılında kombinlerimize farklı bir hava katıyor. Hem üşümemizi engellerken, ponponlu ve nakış işlemeli ressam bereleri ile kombinlerimiz tamamlanıyor. Örgü bereler, favori aksesuarlarımız arasında yer alarak, stilimize renk katacak.

Atkılarla Sımsıcak Bir Hava

Geçen senenin trendi olan battaniyeyi andıran büyük atkılar, bu sene de favori olmaya devam ediyor. Büyüklüğü sayesinde hem şıklık katan atkılar hem de sıcaklığı ile bu sene de omuzlarımızı süsleyerek, kombinlerimizi tamamlayacak. Uzun etol kürklerle birlikte kışı sıcak geçirmemizi sağlayacak atkılar ile havamızı değiştirebileceğiz.

Bol Çeşitli Eldivenler

Düz renkte eldiven her zaman dolabımızda olması gerekirken, deri eldivenler hala favori modeller arasında yer almaktadır.  Yılın modası ise bir çok aksesuar detayında yer alan kürkler, eldivenlerimizi çeşitlendirecek.  Aynı zamanda dirseklere kadar uzanan ve parmakları açık, boy boy eldivenlerde şıklığımıza şıklık katabilecek.

Podyumdan Saçlara, Saç Bandanaları ve Eşarp

Podyumları eşarplar ve süslü örgü saç bandanaları süslerken, küçük ve renkli eşarplar saçlar ile boyunları süsleyerek; günlük hayatta da kullanabileceğine dair ipuçları verdi. Bereler ile kabaran saçlarımız, bandanalarla saçlara şekil verilebilir.

Parlak pembe, mavi, menekşe renginde kürklü eşarplar, farklı uzunluklarda kullanılarak omuzlarımızı örtebilir ya da boyunlara sarılarak kombinlerimizi tamamlayabilir. Aynı zamanda kürklü eşarplar, baş örtüsü olarak da kullanılabilir.

Farklı çanta modelleri ile renk renk şallar, eldivenler ve bereler ile  2018 kış aksesuarları soğuğu hissetmemizi engelleyecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu