Moda

Çalışan Kadınlar İçin Şık Ofis Kombinleri

İşe giderken ne giyeceğim diye düşünen kadınlara özel çalışan kadınlar için şık ofis kombinleri sunuyoruz. Yapacağınız kombinlerde dikkat etmeniz gerekenleri de söyleyerek, en iyi kombini sizin oluşturmanızı sağlıyoruz.

Etek – Gömlek Kombinleri

Ofis ortamında vazgeçilmez olan gömlekler sade eteklerle kombin edilebilir. Eğer ofis ortamında kendinizi şık hissetmek istiyorsanız en şık etek gömlek kombinleri arasından seçiminizi yapmalısınız. Dilerseniz bu kombinleri şık bir topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Taktığınız takılar, yapmış olduğunuz saç ile tam manasıyla şıklığı yansıtmalısınız. Renklerin birbiri ile olan uyumunu da göz önünde bulundurarak, etek – gömlek kombinininiz tamamlayabilirsiniz.

Şık Elbiseler

Düz, midi boy etekler de ofis ortamı için oldukça uygun olan seçimleriniz arasındadır. Vücudunuza uygun şekilde kesilmiş olan modellerle, v ya da yuvarlak yaka olan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Ofise uygun elbiseler şeklinde arama yapmanız halinde genellikle tek renk düz elbiseler karşınıza çıkacak. Ancak bunun dışında küçük desenleri olan sade elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile kombin edilmiş olan bu elbiseler ile oldukça şık olacaksınız. Kurumsal yerlerde tercih etmeniz gereken kombinler arasında bulundurabilirsiniz.

Kumaş Pantolonlar

Ofis için uygun olan bir diğer seçenek ise pantolonlar olacak. Kumaş pantolonlar günümüzün de modası. Yüksek bel pantolonlar ile spor  bir şıklık da yakalayabilirsiniz. Beyaz gömlek, siyah pantolon ofislerin vazgeçilmezi. Bunun dışında dar paça ya da bol paça olan pantolonlar da giyebilirsiniz. Özellikle boyu kısa olan kadınların kumaş pantolonlarda İspanyol paçalı olanlarını tercih edip, topuklu ayakkabı ile kombin edebilirsiniz.

Sunulan seçenekler üzerinden vücudunuza uygun olanları tercih etmeye dikkat edin. Ofiste nasıl giyinmeliyim sorusunun cevabından sonra, kıyafet seçiminizi rahatça tamamlayacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu