Moda

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken Kurtarıcı Parçalar

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken Kurtarıcı Parçalar hangileridir? Hemen pratik şekilde şıklığı yakalamak mümkün mü? İşte sizin için kurtarıcı kombin önerileri… hemen şıklığı yakalayın.

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken Kurtarıcı Parçalar hangileridir? Kurtarıcı kombin önerileri ile güne şık başlayın. Günün hızını yakalamak, hemen pratik bir çözüm ile şıklığı yakalamak çok kolay. Bunun için size önerilen kombin önerilerini kaçırmayın. Kombin etmek istediğiniz her parça için aynı zamanda renk, model seçiminde uyum yakalamayı da ihmal etmeyin. İşte size sunduğumuz özel ve pratik kombin seçenekleri…

Kalem Etek ve Bluzlar

Kalem etekler ve bluzlar bir kadının kurtarıcısı oluyor. Çünkü hem şık hem de rahat. Bunun için yapmanız gereken her zaman kafanızda da bir kombininizin olması. Yani direkt olarak hangi etek ile hem bluz kombin edilecek az çok bilerek hareket etmelisiniz. Dolabınızda olan siyah kalem etek, hemen hemen her tür şık bluz ile kombin edilir. Kalem etek ve bluz modelinin ve kumaş türünün uyumunu yakalamış olmak yeterli olacaktır.

Elbise ve Ayakkabılar

En hızlı şekilde giyilip çıkılan bir diğer parça ise elbiseler oluyor. Elbiselerin kombin edilmesi çok daha kolay. Bunun için renk ve model uyumunun yakalanmış olması yeterli oluyor. Siz de bunu göz önünde bulundurup elbise modelleri arasından seçim yaparak en güzel ayakkabınız ile kombin edin. Önemli olan elbisenin modeline göre doğru ayakkabının seçilmiş olmasıdır. Yani şık bir davet için mutlaka şık bir ayakkabı seçerek, elbisenizin de daha şık gözükmesini sağlayın. Bu sayede sizin için kombin tam olarak ayarlanmış olacaktır.

Dar Pantolon ve T-shirtler

Son olarak pratik kombin önerimizde dar pantolonlar ve tişörtler var. Çünkü hem pratik hem de her alan uyum sağlama açısından son derece avantajlı bir kombin. Bakıldığında dar pantolonlar ile şıklığı tam olarak yakalama imkanının olduğu da görülecektir. Bunun için de hemen dar siyah pantolon ya da dar koyu renk pantolonlar ile siz de şık bir görüntü yakalayın. Dar pantolon modelleri arasından kumaş ya da kot seçenekleri değerlendirmeniz mümkün.

Özel kombin seçimleri ile dilediğiniz gibi giyinin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu