Moda

Basen Bölgesi Geniş Kadınlara Giyim Önerileri

 

Kadınların en büyük sorunlarından biri olan basen bölgesi fazla kilolarını doğru bir şekilde giyinerek saklamak olanaklıdır.

Basen Bölgesi Geniş Olanlar Nasıl Giyinmelidir?

Size sunduğumuz basen bölgesi geniş kadınlara giyim önerileri ile dilediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Türk kadının en fazla kilo aldığı yer basenleridir. Basenlerdeki kilolar oldukça hızlı bir şekilde artar. Ancak basenlerden kilo vermek de son derece zor bir hale ulaşır. Bu nedenle de öncelikli olarak basenlerinizdeki kilolarınız ile barışık olmanız gerekir.

Bir yandan spor yapmak bir yandan da diyet yapmak basenlerin erimesinde önemli bir etki oluşturur. Ancak yine de basenlerdeki genişliği ortadan kaldırmak istiyorsanız doğru giyinmenin kurallarını öğrenmeniz gerekir. Bu sayede de basenlerdeki görüntüyü gizlemeniz de kolaylaşır.

Basen Bölgesine Koyu Renk

Koyu renk giymek kiloların ortadan kalkması noktasında son derece önemlidir. Bu nedenle de basen bölgesine koyu renk tercih ederek bu bölgenin daha sıkı bir görüntü içerisinde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Basen bölgesi için tercih edeceğiniz renkler siyah ya da lacivert ağırlıklı olmalıdır. Bu sayede de bu bölgedeki genişlik ortadan kalkar.

Basen Bölgesini İncelten Topuklu Ayakkabılar

Pek çok kadının öğrendiği zaman şaşırdığı bu sır kadınların basen bölgelerindeki genişliği gizlemeleri için kullanılır. Özellikle stiletto kullanmak bu noktada size daha fazla yardımcı olabilir. Topuklu ayakkabılar kadınların bacak boyunu daha da uzun gösterir. Bu nedenle de pek çok kısa boylu kadın sürekli olarak topuklu ayakkabı kullanarak daha uzun bir görünüme ulaşmaya çalışır. Basen genişliğini önleme konusunda da topuklu ayakkabılardan yardım alabilirsiniz. Topuklu ayakkabı sayesinde bacak boyunuz uzar ve bu da basenlerinizin daha dar bir görüntü içerisinde olmasına neden olur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu