Moda

Bacak Boyunu Daha Uzun Gösteren Giyim Hileleri

Eğer hayal ettiğiniz gibi bacaklara sahip değilseniz bazı ufak giyim hileleri ile siz de uzun bacaklara sahip olabilirsiniz. Bunun için birkaç püf noktasının bilinmesi yeterlidir.

Uzun boylu bacaklara sahip olmak pek çok kadın tarafından istenen bir durumdur. Pek çok kişi tarafından da bilinen bilgiye göre boyuna çizgili kıyafetler giymek bacakları her zaman odluğundan daha uzun göstermektedir. Bu şekilde olan pantolonlar hem uzun hem de ince görüntü sağlamaktadır. Bacakları uzun göstermek için en doğru renklerden biri siyahtır. Siyah uzun etek ya da pantolon giymek bacak boyunu uzatan etki sağlamaktadır. Bu sayede vücut tipine uygun bir proporsiyon elde edilmektedir.

Bacak Boyunu Daha Uzun Gösteren Giyim Önerileri

Son yıllarda yayın hale gelen yüksek bel pantolonlar bacak boyunu uzun gösterme özelliği ile de bilinmektedir. Özellikle bu pantolonlarda koyu renkler tercih edildiğinde ince ve uzun bir bacak ortaya çıkmaktadır. Bacak boyu bakımından beli ince olan kadınlar biraz daha avantajlıdır. İnce bele kullanılan kalem etekler aynı renkte seçilen topuklu ayakkabı ve uygun çorap ile bacakları daha da uzun göstermektedir.

Bacak boyunu uzun göstermek için tek parça elbiseler de işe yaramaktadır. Bu elbiseler vücut ile bir bütün oluşturmakta ve bacakları normal halinden daha uzun göstermektedir.

Bacak Boyunu Uzun Göstermek İçin Öneriler

Bacak boyunu daha uzun gösteren giyim hileleri için kısa elbiseler olmazsa olmazlar arasında yer almalıdır. Aynı zamanda hem yaz hem de kış vaktinde giyilebilen şortlar kullanmak da bu bakımdan fayda sağlamaktadır. Ayakkabı tercihinin ise içinde rahat hareket etme imkanı sağlayan topuklu ayakkabılardan yana olmalıdır. Babet ve düz tabanlı ayakkabılar bacakların biraz daha kalın görünmesine neden olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu