Moda

2018 Hırka Modası

Kış aylanın en önemli parçası hırkalar, 2018 yılında da vazgeçilmezler arasında yer alacak. Birbirinden renkli seçeneklerle iş hayatında ve normal hayatta giyilebilen hırkalar 2018 hırka modası için tercih edilen peluş detaylı seçeneklerle ortaya çıkacak.

Birçok farklı kombinle giyeceğiniz hırkalar, uzun ve kısa seçenekleriyle salaş giyinmek isteyenlerin favorisi olacak. Hırkalarda kısa modeller artık pek dikkat çekmese de uzun ve salaş modeller çok daha fazla tercih edilir.

Kadınlar kadar erkekler de çok sık tercih edecekleri hırkalarla kışın soğuğuna karşı her zaman tedbirli davranma şansı elde edecekler.  Farklı kombinler ve stil önerileriyle kışı renkli geçirmenin yolunu öğreneceksiniz.

Hırka Modelleri

Kolları ve yakalarında peluş detayları bulunan hırka modelleri 2018 yılında birçok kişinin dikkatini çekecek kadar renkli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Özellikle pembe renkleri tercih edeceğiniz birçok seçenekle hırka modasının en iyi modellerini bu yıl tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sezonun en dikkat çekici trendi, sökülmüş kazak ve trikolar.

Sökük Kazak ve Hırkalarınızı Dolaptan Çıkarın

Sökülen kazak ve hırkalarınızı atmaya kıyamıyorsanız bu yıl bunları giyinenin tam zamanı! Çünkü birçok kazak ve hırkada sökülmüş görünümler moda olacak. Her rengin tercih edileceği kıyafetlerde özellikle salaş ve uzun hırka kombinleri dikkat çekecek. Geçen yılların modası olan atkı yaka hırkalarda da sökük görünüm esintisi göze çarpacak.

Sökülmüş görünümlü olan birçok hırka modeli, uzun ve kalın örgülü detaylarla neredeyse klasik giyimde bile kullanılıyor. Stiletto ve jean kombinlerinizi el örgüsü uzun bir şal yaka hırkayla tamamlayabilirsiniz. Okulda, işte ya da diğer yerlerde giyinebileceğiniz hırkalarla en iyi kombinleri oluşturabilirsiniz.

Birbirinden şık kombinler ve kazaklarla her zaman doğru giyinmeyi bilenler farklı kombinler yaratacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu