Moda

Sonbahar Kış: Trençkot Modelleri Ve Kombin Önerileri

Sonbahar Kış: Trençkot Modelleri Ve Kombin Önerileri nelerdir? Sonbahar ve kış mevsimi için en çok tercih edilen parçalardan birisi trençkotlardır. Sonbahar kış: trençkot modelleri ve kombin önerileri nelerdir?

Sonbahar kış: trençkot modelleri ve kombin önerileri nelerdir? Sorusu moda severlerin yakından takip ettiği bir konudur. Çünkü trençkotları doğru kombin yapmak, sıradanlığın dışına çıkmak demektir. Serin havaların en ince kurtarıcısıdır. Mevsim geçişlerinde, sonbahar gelip çattığı zaman ve kış mevsiminde aşırı soğuklar henüz gelmeden akla ilk gelen dış giyim parçası trençkotlardır.

Dikkat Çeken Trençkot Modelleri

Trençkot denilince akla her ne kadar kısa modeller gelse de aslında maksi boy trençkot modelleri de oldukça revaçtadır. Hem açık giyim hem de tesettür giyim de maksi boy olan trençkotlar dikkat çeken trençkot modelleri arasındadır. Burada kişilerin dikkat etmesi gereken şey boy olmalıdır. Maksi trençkotları orta veya uzun boylu kişiler tercih ederse daha doğru bir seçim olacaktır.

Sokak stilinin en çok tercih edilen trençkot modeli ise oversize trençkot modellerdir. Hem spor giyim tarzına sahip hem de rahatlığından ödün vermek istemeyen kişiler oversize trençkot modellerine yönelebilir.

Klasik tarzda trençkotlar ise en çok tercih edilen trençkot modelidir. Geçmişten günümüze kadar trençkotlar klasik bir çizgide var olmuştur. Fakat zaman içerisinde modanın şekillenmesi ile birlikte trençkotlarda da çeşitlilikler gözlenmektedir. Bunlar dışında pileli japon style trençkotlar, süet trençkotlar ve parlak trençkotlar da tercih edilebilir.

Trençkot Kombin Önerileri

Trençkot kombin önerileri denilince akla ilk olarak kot pantolonlar ile yapılan kombinler gelmektedir. Özellikle bej renkli trençkotlar ile son derece hoş bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Tercih edilen kot pantolonlar her renk olabileceği gibi klasik mavi ile daha uyumlu olmaktadır.

Trençkot ile daha şık olmak isteyen kişiler seçimlerini elbise veya etekten yana kullanabilir. Bu seçime bir de zarif ayakkabılar eklenirse tam bir zarafet görünümü yakalanabilir.

Kısa şort ve kısa etekler ile uzun trençkotlar kombin yapılabilmektedir. Bu seçimde kullanılan parçaya göre hem şık hem de spor olunabilir. Ayrıca tayt ve klasik pantolonlar ile de trençkotlar son derece uyum sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu