Yaşam

Saçınızı Ayırdığınız Yön Karakterinizi Ele Veriyor!

Saç şeklinizin yanı sıra özellikle saç ayırma şekli ile karakterinizin bağlantılı olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Karakterimizi yapmış olduğunuz işlerde ve tercihlerinizde etkisi bulunmaktadır. Özellikle belirleyebilecek için bu konuda yapılan incelemelere göre birbirinden farklı sonuçların ortaya çıkartılması söz konusu olabilir. Saç eklemesi belirlerken karakterinizin bu konuda etkili olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu durumda saçınızı ayırdığınız yön karakterinizi ele veriyor desek şaşırır mısınız?

Ortadan ayırmak, yandan ayırmak, sola doğru yatırmak veya sağa doğru yatırmak saç şeklinizi oluştururken özellikle saçınızı hangi yöne doğru çevirmek istediğinizi belirlemenize sağlamaktadır.

Saçın Sola Doğru Ayrılması

Saçınızı sola doğru ayırıyorsanız bu durumda cesur ve risk almayı seviyorsunuz demektir. Özellikle sizin için tehlikeli herhangi bir şeyin söz konusu olmayacağı anlamına gelmektedir. Saçını sola doğru ayıran kişiler daha cesur ve düşünmeden hareket edebilirler. Özellikle saçınızı ayırma şeklinizin karakteriniz üzerindeki etkisi konusunda düşündüğünüzde saç şeklinin ışığında ayırma şekliniz karakterinizi belirleyebilir.

Saçın Ortadan Ayrılması

Saçınızı ortadan ayırarak şekillendiriyorsanız bu durumda sakin bir yapıya sahipsiniz demektir. Karakter analizi yapılırken özellikle saçınızı ayırma şekliniz de bu konuda etkili olmaktadır. Farklı şekillerde kullanabileceğiniz saç şeklinizi belirlerken karakterinizi etkisi altında kalabilirsiniz. Ortadan saçını ayıran kişiler çoğu zaman düşünceleri umursamadan kendi fikirleri doğrultusunda hareket eden kişilerdir.

Saçın Sağa Doğru Ayrılması

Doğru ayırıyorsunuz bu durumda geleneklere bağlı bir kişiliğiniz ve aynı zamanda son derece şefkatli bir kişiliğiniz var demektir. Karakter analizi yapılırken saçınızı ayırma şekli incelenebilecek ayrıntılar arasında yer almaktadır. Son derece anaç ve babacan tavırlarına sahip olan kişilerin daha çok saçlarını sağa doğru ayırdıkları görülmektedir. Aynı zamanda özellikle arkadaşlarınız arasında dinleyici olarak tanımlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu