Ekonomi

İş Bankası Bireysel Kredi Oranları

İş Bankası bireysel kredi, araç ya da konut kredilerine kadar birçok farklı kategoride kredi kullanma imkanı bulunan bankalardan biridir.

Yıllardır birçok müşterisine yardımcı olan İş Bankası, herkes kredi vermemektedir. İş Bankası’ndan maaş alan ve bu bankayla çalışan kişiler genelde kredi imkanından yararlanabilmektedir. İş Bankası Bireysel kredi oranları genelde düşük düzeyde olmakla birlikte kişiye özel faiz oranları da bulunmaktadır.

Güncel kredi oranlarında çeşitli kampanyalar olmakla birlikte, %1.54’ten başlayan krediler, 1.66’ya kadar çıkabiliyor ve 48 aya varan vadelerle hesaplanmaktadır. Bireysel krediler ve konut kredilerinde genelde aynı oranlarda bulunan faiz oranları, 120 aya varan vadelerle geri ödenebilmektedir. Birçok banka gibi bu banka da internet bankacılığının avantajlarından yararlanmanız için birçok fırsat sunuyor. Özellikle anında kredi ve ön onaylı krediler kullanılabiliyor.

İş Bankası her bayramda geleneksel bayram kredisi kampanyaları düzenlemekte, kredi notu 1200 ve üzerinde olan herkese farklı miktarlarda kredi verebilmektedir. Anında krediyle İş Bankası hesabı olanlara aynı gün içinde kredi kullandırımı yapılabiliyor.

İş Bankası Konut Kredisi Oranları

Konut kredisi kullanmak isteyenler için 1.27’den başlayan oranlarla kredi kullandırımı yapan İş Bankası konut kredisi oranları hayat sigortası olup olmamasına göre değişiyor. 60 yaş ve üzerindeki kişilerin kredi kullanımı için de yüksek bedelli bir hayat sigortası ödemek gerekiyor.

İş Bankası Araç Kredisi Oranları

1.45 itibariyle hesaplanmaya başlanan konut kredileri, 36 aya varan vadelerle hesaplanıyor. Kredi kullanımı konusunda şubelerden ve internetten başvuru yapılabiliyor. Birçok avantajı bulunan kredi seçenekleri maaşını bu bankadan alanlar için özel faiz oranlarıyla hesaplanabiliyor. İş Bankası bireysel kredi oranları konusunda şubedeki müşteri temsilcinizle görüşerek size özel oranlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu