Teknoloji

Google Translate ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Google Translate ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? İnternetin gizemleri gün geçtikçe ortaya çıkmaya başlıyor. Bunlardan birisi de son zamanlarda keşfedilen Google translate ile yasaklı sitelere girmektir.

Google translate ile yasaklı sitelere girme yöntemi son zamanlarda keşfedilen VPN kullanmadan ya da DNS ayarları değiştirmeden sunulan yasaklı sitelere giriş yöntemidir. Bu yöntem sayesinde mahkeme kararı ile durdurulan birden fazla yasaklı siteye hızlı bir şekilde giriş yapmanız mümkün aynı zamanda bu yöntem çokça kişi tarafından bilinmediği için bu yazı sayesinde siz de Google Translate üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz.

Bazı yasaklı sitelere DNS değiştirmeden girilemiyor bunun yanı sıra VPN uygulaması sayesinde de bazı yasaklı sitelere giriş engellenmektedir. Hatta VPN uygulamalarının birçoğunda güvenlik zafiyeti de bulunmaktadır. Bu nedenle Google Translate üzerinden bu işlemi yapmak daha kolay ve daha basit bir yöntem olarak görülmektedir.

Google Translate Nedir?

Google Translate Google tarafından sunulan bir dil programıdır. Burada yer alan diller sayesinde Türkçe olan kelimeleri yabancı dillere yabancı dil olan kelimeleri ise kolay ve hızlı bir şekilde Türkçeye çevirebileceksiniz. Aynı zamanda yabancı kökenli kelimelerin telafuzunu da bu program sayesinde kolay bir şekilde yapma imkanı sunulmaktadır.

Google Translate aslında Google tarafından sunulan bir güvenlik açığı sayesinde mahkeme kararı ile engellenen sitelere giriş yapmak mümkün. Bu sayede sizde hızlı bir şekilde bu tarz sitelere giriş yapabileceksiniz.

Google Translate Üzerinden Yasaklı Sitelere Nasıl Giriş Yapılır?

Google Translate üzerinden yasaklı sitelere giriş yapmak için öncelikle bilmelisiniz ki bu tarz sitelere giriş yapmak için insanlar DNS ayarlarını değiştirmekte aynı zamanda bunun için VPN kullanmaktadır. Bu nedenle bu tarz uygulamalar bir süre sonra intenizde açıklık yaratarak güven zafiyetine yol açmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan siber saldırılar da bu sistem üzerinden yapıldığı için Google Translate en keskin yoldur.

Öncelikle yasaklı olan sitenin adresini kopyalayın burada önemli olan nokta bu sitenin güvenli olmasıdır.

Ardından bu sitenin adresini Google translate alanına yapıştırın

Burada yasaklı olan sitenin Türkçeleştirilmiş halini kullanımınıza sunacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu