Burçlar

Başak Burcu Özellikleri

22 ağustos ile 23 Eylül tarihleri arasında doğanlar başak burcu özelliklerini taşıdığından kadın ve erkeklere göre değişecek olan özelliklere incelenebilir.

Burçlara göre değişecek olan özellikler konusunda başak burcu özellikleri hem kadın hem de erkekler için farklılık gösterebilir. Burcunun özelliklerini gösteren kişilerde özellikle belirgin olan özellikler diğer burçlarla olan uyumları etkilemektedir. Her burcun gezegenler ile olan etkileşime değişmektedir. Bu nedenle özellikle yapılacak olan incelemeler sayesinde gezegenlerdeki değişimler üzerinden burçların nasıl etkileneceği belirlenebilir.

Başak Burcu Kişisel Özellikleri

Başak burcu olanlar için merak edilen konular arasında özellikle başak burcu kişisel özellikleri yer almaktadır. Kadın veya erkeklere göre değişecek olan özellikler kişiler arasındaki ilişkileri de etkilemektedir. Başak burcu özellikle yönetici gezegeninden dolayı devamlı olarak bilgiyi arayan bir burçtur. Özellikle zekalarını kendileri için yardımcı bir hizmetçi olarak görmektedirler. Çalışkan ve pratik bir yapıya sahiptirler. Hayatlarında en önemli konu iş olarak yer almaktadır.

Güvendikleri kişilere yardım etmeyi severler. Ancak inanmadıkları ya da tembel olduklarını düşündükleri kişiye yardım etmeyi tercih etmezler. Aynı zamanda bu kişilere karşı soğuk tavır sergileyebilirler. Hayatları boyunca hiç ara vermeden çalışmaya devam edebilirler. Bu burç için özellikle dinlenme yöntemleri bile diğer burçlara göre yorucu gelebilir. Genel olarak kendilerini farklı kişilere kullandırtmazlar. Belli sınırlar belirleyerek hayır demesini bilirler. Kişilerle özellikle içli dişli olmayı sevmedikleri için belli bir mesafede soğuk davranmayı tercih ederler.

Başak Burcu Fiziksel Özellikleri

Kişisel özelliklerin yanı sıra başak burcu fiziksel özellikleri de burca özgün şekilde belirlenmiştir. İnce bel, uzun boy, pembe ve beyaz bir yüze sahip olabilirler. Saçlar genel olarak koyu ve uzundur. Farklı bir karizmaya sahip olabilirler. Kuralcı ve sistemli yapıları aynı zamanda dış görüntülerine de yansımaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu