Teknoloji

Redmi Watch 2 Yeni Akıllı Saat Modeli Tasarımı Belli Oldu

Redmi Watch 2 Yeni Akıllı Saat Modeli Tasarımı Belli Oldu! Her geçen gün teknoloji de yeni devrimler ortaya çıkmaya başladı. Bu teknolojik devrimlerden birisi olan Redmi Watch saatleri meraklıları tarafından ilgiyle bekleniyor. İşte merak edilen tüm detayları makalemizde yer almaktadır.

Redmi Watch 2 Yeni Akıllı Saat Modeli Tasarımı Belli Oldu! Redmi Watch 2 modeli bir önceki modeline göre yeni özellikler ile gelmesi bekleniyor. Özellikle Redmi firması hem akıllı telefon alanında aynı zamanda akıllı saat alanında da yeni modeller üretmeye devam ediyor. Bu açıdan bakıldığı yeni akıllı saat modeli Redmi Watch 2 modeli merakla beklenmeye devam ediyor. Burada özellikle Redmi Watch 2 için ortaya çıkmış olan görsellere bakacak olursak cihazın tasarımını açısından meraklıları şimdiden heyecanlandırdı. İşte Redmi Watch 2 hakkında diğer detaylar.

Redmi Watch 2 Fiyat ve Temel Özellikleri

Yeni telefon modelleri arasında özellikle tanıtım posterleri açısından kullanıcılar için Redmi Watch 2 adı ile piyasaya sürülmeye başladı. Burada özellikle akıllı saatin nasıl göründüğü hakkında da bir fikir sahibi olabilmektedir. Burada özellikle akıllı saat modellerinde yenilik olan kare ekran ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda sağ tarafında ise bir adet fiziksel tuş bulunmaktadır.

Aynı zamanda bu yeni modele bakacak olursak Redmi Watch 2 saatinde geçen yıl piyasaya sürülen ilk modelden ise büyük olan 1.6 inç AMOLED ekran olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bu modelde siyah, beyaz ve mavi renkleri ile piyasaya çıkacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer almaktadır. Burada özellikle tanıtım posterine bakacak olursak b,r akıllı saatin teknik özellikleri bakımında da herhangi bir bilgi yer bulunmamakta.

Redmi Watch 2 Fiyat açısında da 62 dolar fiyat bazında satışa sunulmaktadır. Burada özellikle Redmi Watch 2 modeli bir önceki modeli ile kıyaslandığı zaman daha iyi ekran ve aynı zamanda kasa oranı sunuyor. Burada özellikle 1.6 inç büyüklüğünde de AMOLED ekrana sahip olacak saat için birçok renkte kordon seçeneği bulunmaktadır.

Redmi markasının piyasaya süreceği bu yeni Redmi Watch 2 giyilebilir saatin her geçen gün meraklıları artmakla beraber yeni çıkacak bilgileri hakkında da bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu