Teknoloji

iPhone SE 3 Depolama ve Renkleri Sızdırıldı!

iPhone SE 3 Depolama ve Renkleri Sızdırıldı! Apple’ nin Mart ayındaki etkinliği merakla bekleniyor. Apple Mart etkinliğinin gözde ürünü iPhone SE 3 fiyatı hakkında pek çok söylenti vardı. 8 Mart tarihinin yaklaşmasıyla birlikte donanım hakkındaki sorularla beraber merak edenlerin sayısı da arttı.

iPhone SE 3 Depolama ve Renkleri Sızdırıldı! Apple hakkında tahminlerde bulunan analistler iPhone SE 3 hakkında analizlerde bulundu. iPhone SE 3 hakkında tahminlerde bulunan Ming-Chi Kuo isimli Twitter kullanıcısı, birtakım ayrıntıları paylaştı. iPhone SE 3 özellikleri hakkında tam teferruatlı bilgi olmasa da depolama alanı konusunda bazı bilgiler mevcut. Tahminlere göre Apple, 20-30 milyon arası iPhone SE 3 üretmeyi planlıyor.

iPhone SE 3 Depolama Alanı ve Beklenen iPhone SE 3 Renkleri

Akıllı telefon piyasasının büyümesiyle dosyalar da iyice büyümeye başladı. iPhone SE 3 kaç GB olacak sorusunu arayan kullanıcılara da birtakım haberler var. Söylentiye göre iPhone SE 3 64, 128 ve 256 GB olmak üzere üç seçenekle kullanıcı karşısına çıkacak. Günümüz telefon piyasasına göre bu üç seçeneğin gayet yeterli olacağını söylemek mümkün.

iPhone SE 3 renk seçeneği konusunda sıradanlığı kıramadı. Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan Apple’ nin yeni ürünü, renk anlamında yenilik getirmedi. Ancak sıradanlık bununla sınırlı değil. Önceki sürümüyle benzer görüntüye sahip olması beklenen iPhone SE 3 tasarımı bu konuda da farklılık sunmayacak. Küçük denebilecek 4.7 inç ekranı, klasikleşmiş Touch ID düğmesi ve kalın çerçevesi tasarımın başrolleri.

Güçlü iPhone SE 3 İşlemcisi Beklentileri Karşılayacak

Tasarım ve ekran boyutu gibi sıradan haberlerin yanında iyi haberler de var. iPhone 13 serisinde kullanılan A15 Bionic çipi iPhone SE 3 içinde de yer alacak. A15 çipi görüntü kalitesi iyileştirmede başarısını ispatladı. Bunun yanında uzun pil ömrünü de beraberinde getirdiğini belirtmekte fayda var. Bu durum belki de iPhone SE 3’ ü diğer cihazlara göre daha ucuz ve hızlı bir telefon yapacak. Ayrıca iPhone’ un yeni üyesi 5G bağlantısını destekleyecek.

MacBook Pro 2022 ve iPad Air 5 Mart Ayı Etkinliğinde Tanıtılacak

iPhone SE 3 mart ayı etkinliğinin sadece bir ürünü. Elbette daha ilgi çekici cihazlar var. MacBook Pro ve iPad Air 5 bunlardan iki tanesi. MacBook Pro’ nun M2 işlemci ile gelmesi beklenirken iPad Air 5’ in ise A15 çipi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu