Burçlar

Günlük Burç Yorumları

Gezegenlerdeki hareketlilik burçlar için de değişiklik yaratır. Gezegenlerin gerilemesi ya da ilerlemesi burçları hem olumsuz hem de olumlu olarak etkiler.

Her Burcun Gezegeni Bulunuyor

Aslında burç yorumları, burçların gezegenlerine bağlı oluşuyor. Gezegenin değişimi ile birlikte meydana gelen enerji burcun o gün içinde nasıl bir ruh haline sahip olacağını yansıtıyor. Dolayısıyla kişinin iş ya da aşk yaşantısında meydana gelecek değişimler günlük olarak yorumlanabiliyor. Gezegende hareketlilik olmasa dahi burçların genel özellikleri bizlere yorumlama açısından şans tanıyabiliyor. Örneğin Koç burcu kadınının değişikliklere açık olması her zaman fiziksel görünüşünü değiştirebileceğinin bir işareti olabiliyor.

Astroloji bilimcilerinin yorumladığı burçlar keskin ifadeler ile anlatılmaz. Çünkü yükselen burç şeklinde aktarılan olgu burç özelliklerini körükleyebilir ya da törpüleyebilir. Bu nedenle aktarılanların harfi harfine uyması beklenmez. Ancak karakteristik özellikle çoğunlukla aynıdır. Dolayısıyla bu burç yorumları alınacak aksiyonlara ilişkin yön veren bir çizelge olabilmektedir. Çünkü Zodyak’taki hareketliliğin canlıları psikolojik olarak etkilediği bilim insanları tarafından da savunulmaktadır.

Burçlardaki Değişimler

Mars’ın geriye olan hareketliliği burçlar üzerinde de etkisini göstermeye başladı. Özellikle bu ay ve son günlerde çalışan insanlar üzerinde oluşan müthiş yorgunluk astroloji bilimcileri tarafından bu hareketliliğe bağlanıyor. Bu nedenle yaşanan olası bir dalgınlık bile felaket ile sonuçlanabilir. Genel anlamda burçların her zamankinden çok daha dikkatli davranması öneriliyor.

Burçları nisan ayının bu günlerinde özellikle Koç, Balık, Akrep ve Yay burçlarının karşısına hiç beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatların pek çoğu iş ve kariyer ile ilgiliyken bazıları da aşk yaşantısı ile ilgilidir. Dolayısıyla bu fırsatların değerlendirilmesi her açıdan kişiyi mutlu edecektir. Bunun yanında Terazi burcu kadınları bu günlerde sağlıklarına her zamankinden biraz daha fazla dikkat etmelidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu