Burçlar

Burç Uyumu

Burçlar ateş, toprak, hava ve su gruplarına ayrılan Zodyak’taki takımyıldızlarının adıdır. Her burcun da uyumlu olduğu bir başka burç vardır.

Burçlarda Aşk Uyumu

Farklı burçlardan olan insanlar bazen son derece mükemmel bir ilişki yaşayabilir. Aslında burçların karakteristik özellikleri nedeniyle ortaya çıkan bu durum insan doğasının, burç grubu ile pekişmesinden de ortaya çıkmaktadır. Örneğin coşku dolu ve pozitif olan Boğa burçları yine kendileri gibi olan Teraziler ile son derece iyi anlaşırlar.

Aslan ve İkizler burcu da son derece iyi uyum sağlayabilecek burçlardandır. Çünkü Aslan burcunun canlılığı ve çekiciliği, naif ve kıvrak zekalı İkizleri çok etkileyecektir. Ancak çılgınlıklara hayran olan Terazi ise en uyumlu aşkı Kova’da bulacaktır. Özellikle Kova kadını kendine has içtenliği ve çekiciliği Terazi erkeğinin aklını başından alabilir. Ancak en zorlu burçlardan olan Balık yine Balık ile aşkı yakalayacak ve mutlu olacaktır.

Burçlarda Arkadaşlık Uyumu

Söz konusu arkadaşlık olduğunda yerinde duramayan ve kıpır kıpır bir içtenliğe sahip olan Aslanlar, en iyi arkadaşlık için Oğlak ve Boğayı tercih etmelidir. Çünkü bu burçlarda olan insanların ortak noktaları her zaman dostluklarının arkasında durmaları ve mertliği sevmeleridir. Terazi burcu ise sonsuza kadar sürecek olan arkadaşlığı Balık ve Başakta bulacaktır.

Kova burçları genellikle arkadaşlarına ve dostlarına düşkün karakterlerdir. Ancak bu konuda son derece titiz bir araştırma yaparlar. Çok sık arkadaş edinmekten kaçınan Kovalar gerçek dostluğu Terazide bulacaktır. Yay burcu ise yine kendisi gibi sakin, mantıklı ve yeri geldiğinde eğlenceli olan Yaylar ile çok iyi anlaşırlar. Ancak Yay burcundan olan kişiler kesinlikle Kova ve Balıktan haz etmezler. Zaten Balık burcu için de en iyi arkadaş kesinlikle Terazi burcudur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu