Yaşam

En İyi Elektrikli Isıtıcı Modelleri Hangileridir?

En İyi Elektrikli ısıtıcı modelleri hangileridir? sorusu havaların soğumasıyla birlikte sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Elektrikli ısıtıcılar kış aylarının vazgeçilmezi olarak bilinir. Özellikle istenilen odalara kolay taşınabilme kolaylığı sağlayan en iyi elektrikli ısıtıcı modellerini sizler için derledik.

En iyi Elektrikli ısıtıcı modelleri piyasada çokça fazladır. Bunlar arasında hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu ise bilemeyiz. Fakat ufak bir araştırma yaparak en iyi ısıtıcı modellerini öğrenebilirsiniz. İşte size en iyi üç elektrikli ısıtıcı modeli.

1- Ufo S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı

Ufo elektrikli ısıtıcı konusunda çokça tercih edilen modellerden birisisi. Bu markanın infrared ısıtıcı modeli ise özellikle yoğun ısı kaybına uğrayan yerlerin ısıtılması için çokça tercih edilmektedir. Tasarım ve üretim sürecinde yapılan planlamalar sonucu Ufo markasının enerji tüketimi azaltılmış olan bu UFO ısıtıcı modeli hem şık hem de kolay kullanıma sahiptir.

Tercih edildiği ortamda ısıyı yayarak ortamı ısıtan model sayesinde kısa süre içinde dilediğiniz konforda ısınmış bir ortama sahip olabileceksiniz. Havadaki partikülleri yakmadığı için koku yaymayan ayrıca nem dengesini bozmayan ısıtıcı ile 30 metrekarelik alanı dahi kolaylıkla ısıtabileceksiniz.

2- Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı

Radyatör ısıtıcılar içinde önemli bir marka olan 9 Dilimli bir radyatör ısıtıcı Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı, 4 tekerleği sayesinde kolaylıkla istenilen odaya taşınma kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle halojenli yağlı radyatörü sayesinde aşırı ısınmaya ve devrilmeye karşı koruma ve kapanma özelliğine sahip olan özel sensörleriyle donatılmış durumda. Bunların yanı sıra sessiz çalışması, ısı kademesini ayarlanabilmesi ve bulunduğu ortamı konforlu bir şekilde ısıtan Fakir HousgerateTurbo Plus Elektrikli ısıtıcı almak isteyenlerin çokça tercih ettiği modellerden birisidir.

3- Kumtel KS-2760 2200 W Mini Şömine Isıtıcı

Kumtel’’de Ufo gibi elektrikli ısıtıcı konusunda başarılı modeller üretmekte Kumtel’in bu modeli mini şömine tarzında bir ısıtıcı modelidir. 3 kademeli ısıtma ve termostat ayarlı olması nedeniyle donanımıyla da oldukça başarılıdır. Özellikle devrilme emniyeti bulunan bu model arka paneli sayesinde yoğunlaştırma özelliğine de sahiptir. 3 Quartz kalın çubuğa sahip olması bu modeli 25 saniyede elektrikli ısıtıcı şok ısıtma fonksiyonu sayesinde bulunduğu ortamın kısa sürede ısınmasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu