Güzellik

En İyi Çatlak Kremleri

Kilo alıp vermek, cilt yapısı ve hamilelik gibi durumlarda oluşan vücut çatlaklarında tedavi oldukça zordur. Ancak bu beyaz çizgileri gidermek için kullanılan en iyi çatlak kremleri çatlakların görünürlüğünün azalmasını sağlayabilir. Ama ilerlemiş çatlakların yok olması biraz hayal…

Günümüzde çok sık tercih edilen ve en etkili olduğu düşünülen çatlak kremleriyle çatlak görünümünün açılması ve azalması kısmi olarak mümkün olmaktadır. İşte en iyi sonuç veren çatlak kremleri!

Babe

Hamilelik döneminde çatlakların oluşmasından evvel kullanılmaya başlanan çatlak kremleri için Babe çatlak kremi en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünün kullanıması her gün 2 kez olmak üzere aksatılmadan bebe yağlarıyla desteklenmelidir. Her gün sürülen kremlerle bebe yağı ve çatlak kremi en iyi etkiyi gösterecektir.

Mustela

Anne adaylarının çok sık tercih ettiği Mustela ürünleri lohusa bakımı ve emzirme döneminde en iyi ürünleri sunan markalardan biridir. Kremin yararını gördüğünü söyleyen anneler genelde çatlaklar oluşmadan önce sürmeye başlamıştır.

Lierac

Lierac çatlak kremi Fransa’dan sonra ülkemizde de çok popüler bir marka haline gelmiştir. Anne adayları bu ürğün çatlak serisinden oldukça memnun kalmaktadır. Birçok farklı ürünü kalça, göbek ve bacaklarda kullanmak mümkün oluyor. Aynı zamanda meme çatlakları için de ayrı bir serisi var.

Galenic

Yosun özü ve ayçiçek yağı içeren Galenic %94’e varan oranlarla çatlakların onarılmasını sağlamaktadır. Galenic ürünleri fiyat açısından da uygun olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

Dr Murad

Var olan çatlakların %69 oranında iyileşmesini sağlayan Dr Murad çatlak kremi başarılı bir sonuç vaat ediyor. Hamilelikte kullanılmaya başladığı günden itibaren her gün sürüldüğünde çatlak olmamasını garanti ediyor ve sonuç açısından memnun ediyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu