Burçlar

Astroloji Nedir, Astrolojinin Avantajları Nelerdir?

Astroloji Nedir, Astrolojinin Avantajları Nelerdir? Astroloji, astroloğun yıldız haritasını, gezegenler, gök cisimleri ve yıldızlar arasındaki ilişkileri, her şeyin meydana geldiği zamanlarla yaptığı yorumdur.

Astroloji Nedir, Astrolojinin Avantajları Nelerdir? Astrologlar olmadan astroloji hayata geçmez, çünkü onlar gökyüzünü düzenleyen senfoniyi çeviren zaman yolcularıdır. Peki, astrolojinin avantajları nelerdir?

Astrolojinin Avantajları

Astroloji, bilgi ve yaşam kalitenizi değiştirebilecek bir kendini tanıma aracı. Sosyal ilişkilerimizde bize yardımcı olur, çünkü olası kişisel ve zodyak uyumluluğumuzun bilgisi ile duygusal bir ilişkiye ve ayrıca yeni arkadaşlarımıza daha kolay adapte olabiliriz.

Aynı zamanda, iyi ya da kötü, günlük eylemlerimizi etkileyebilecek olası olayların da farkında olmak, gördüklerimizi veya okuduklarımızı bilmek ve bunlara göre hareket etmek, harekete geçmek ve değiştirilebilecekleri değiştirmek, bunlardan kaçınmak için astroloji önemlidir. Bundan dolayı astrolojinin avantajları oldukça fazladır.

Şunu da belirtmek gerekir ki, her canlı evrene ve bu gezegene bir şekilde bağlıdır. Evrende yaşananlar bedenimizi ve eylemlerimizi etkiler. Bu, eylemlerimiz için astrolojinin veya evrenin suçlandığı anlamına gelmez, ancak çevremizde neler olabileceğini ne kadar çok bilirsek, hayatımızda ne kadar çok eylemde bulunabilirsek ve kendimizi ne kadar çok tanırsak o kadar iyi demektir. Astrolojinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Harika bir kendini tanıma aracıdır. Neden böyle olduğunuzun ve neyin neden olduğunun farkına varmanızı sağlar.
  • Partnerinizle, çocuklarınızla, ebeveynlerinizle vs. ilişkinin güçlü ve zayıf yönlerini bilmemizi sağlar. Astroloji sayesinde bir ilişkide refahı sağlamak veya eski haline getirmek için harekete geçebilirsiniz.
  • Birdenbire gözden kaçan yeteneklerin, güçlü yönlerin veya fırsatların farkına varırsınız.
  • Hayatınızın gidişatını belirleyecek olayların ne zaman olacağını bilirsiniz.
  • Gezegenlerin hareketinin günlük yaşamınızı nasıl etkilediğini bilerek, gezegen geçişlerinde kendinizi duygusal olarak desteklemek için astrolojik homeopatiyi kullanabilirsiniz.
  • Çevrenizde neler olabileceğini ne kadar çok bilirseniz, hayatınızda o kadar çok eylemde bulunursanız ve kendinizi ne kadar çok tanırsanız, o kadar iyi kararlar verebilirsiniz.
  • Astroloji size hayatınızın tüm alanlarıyla ilgili geçmiş, şimdi ve gelecek bilgileri gösterir; sadece birkaçını saymak gerekirse: sağlık, para, aşk, iş, bedeniniz, projeleriniz, ortaklıklar, evlilik, başarı, zihin, spor, seyahat, eğitim, yurtdışındaki yaşamınız, ev, ev, çocuklar vb.
  • Hayatınızın bazı yönlerini değiştirmek veya iyileştirmek istiyorsanız, yaşamınızı dünyanın neresinde geçireceğinize karar verebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu