Burçlar

2021 Yılı Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadını özellikleri oldukça belirgindir. Oğlak kadınları genelde yüz hatlarının güzelliği ve orantılı olması ile bilinir. Saçları gür, bakımlı ve kıyafetine oldukça önem veren kişilerdir.

Oğlak burcu kadını özellikleri arasında güzelliği, bakımlı olması, uzun boylu olması, yapısal olarak ince olması, bacak boylarının uzun olması ve hayat enerjisi ile sizi etkileyebilecek ender burçlardan biridir. Oğlak burcu kadını aşk hayatına oldukça değer verir. Anlık heveslerden ya da onun için imkansız gelen aşklardan uzak durmayı tercih eder. Gerçek aşkı bekleyen tek burç olduğunu söyleyebiliriz. Ancak oğlak burcu kadını aşk hayatında en ufak bir hayal kırıklığına uğrarsa bunu hiçbir zaman unutmaz ve size de unutturmaz.

Oğlak kadını aşk hayatında partnerine tutku ile bağlıdır. Gerçek aşkı bulduğunda kaybetmemek için elinden geleni yapacak kapasiteye sahiptir. Olumlu ya da soluksuz maceralara atılmaktan hiç hoşlanmaz. Ucunu göremediği hiçbir işi yapmaya kalkışmaz. Hayatta tek istedikleri gerçek bir aşktır. Bunu bulduklarında ise bırakmamak için ellerinden geleni yaparlar.

Oğlak Kadınının Fiziksel Özellikleri

Oğlak kadının da en belirgin fiziksel özellik yüz hatlarının güzelliğidir. İnce yapıda olan oğlak burcu kadınları dışarıdan bakıldığında zarif ve asil görünmektedir. Özellikle bacaklarının güzelliği ve bacam boyunun uzunluğu ile bilinir. Çene yapılarının belirgin olması da oldukça etkileyicidir.

Oğlak Kadınının Karakter Özellikleri

Oğlak burcu kadını oldukça güçlü bir kişiliğe sahiptir. Maceradan hoşlanmayan, geçici ilişkilerden uzak duran ve yüksek hayat enerjisi olan kişilerdir. İstediklerini elde etmek için kırılgan bir yapıda görünmekten kaçınmaz. Evcil bir burç olsa da sinirlendiğinde adeta bir kaplana bile dönüşebilir. Sevdiği erkeği kıskanan ve uzun süreli ilişkilerde oldukça başarılı bir burçtur.

Oğlak burcu kadını da erkeği de duygularını göstermekten çekinebilir. Hoş sohbeti, insancıl ve arkadaş canlısı oluşu ile sizleri etkileyebilir. Eğer bir oğlak burcu eşiniz ya da arkadaşınız var ise çok şanslısınız. Aynı zamanda oğlak burcu kadınları organizasyon da oldukça başarılıdır. Sağlık konusunda oldukça titiz olan oğlak burçları, zinde olmak için spor yapmayı seven kişilerdir. Yemek yapmayı da yemeyi de çok seven bir burçtur. Eli de yemek yapmaya oldukça yakındır. Son olarak belirtmek isteriz ki oğlak burcu kadını çekingen davranış sergileyerek sizi istediği her şeye ikna edebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu