Güzellik

Şık olduğunu sanan ünlüler

Şık olduğunu sanan ünlüler çoğumuzun moda ikonu olsa da, kimi zaman oldukça rüküş kıyafetler de giyebiliyorlar. İnsanı rüküşlüğü ve uygunsuzluğu ile şaşkına çeviren bazı kıyafetler, şık olduğunu sanan ünlüler tarafından giyiliyor. En modadan anlamayan insanlar dahi şık olduğunu sanan ünlüler in bu haline bakıp ‘Bunu giyerken ne düşünüyordu acaba?’ diye kendi kendine sorabiliyor.

Rihanna

 

 

~~ Son yılların en şık kadınları arasında gösterilen Barbadoslu R&b şarkıcısı Rihanna, 47. Grammy ödül töreninde giydiği bu elbise ile görenleri şaşkına çevirdi. Tarzı tüm dünyada örnek alınan alımlı ve şık bir kadın olan Rihanna, pek çok kez şıklığı ile göz doldursa da bu elbisesi ile sınıfta kaldı. Vücut hatlarını kapatmakla kalmayıp güzel şarkıcının tarzına da uyumsuz bir renkte olan bu elbise, herkese ‘Rihanna bu elbiseyi nasıl giymiş?’ dedirtti. Barbadoslu ünlü şarkıcının bu elbisesi hakkında kimi eleştirmenler ‘doğum günü pastası’ ya da ‘5 yaşında bir kızın yapacağı bir tasarım’ yorumlarını yaptı. Göğüs kısmındaki gereksiz taşları ve kat kat pembe tülleri ile bu elbise, kendi başına oldukça rüküş olduğu gibi Rihanna’ya da hiç yakışmamış.

 

 

 

Katy Perry

 

 

~~Güzel pop şarkıcısı Katy Perry, bir kırmızı halı töreninde giydiği bu elbise hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Her giydiği ile şıklığına imrenilen güzel şarkıcı, modacıların reklam arzusuna kurban gitmiş gibi görünüyor. Kapuz kollu rüküş elbisesini koyu siyah çoraplar ve mavi ayakkabılarla tamamlayan Perry, aksesuar seçimi konusunda da başarısız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu