Teknoloji

General Mobile 4G İncelemesi

General Mobile 4G İncelemesi

 

Telefon Hakkında

Öncelikle bu telefonun şöyle bir özelliği var. Türkiye’de Android Lollipop 5.1.1 ile çalışan ilk telefon General Mobile 4G. Tasarımı yine gayet hoş fakat arka kısmı daha önce az rastladığımız nitelikte. 135 gram ağırlığında 9.3mm kalınlığında olan bu telefon piyasaya yeni katıldı. Telefonun arkası suni deriden yapılmış. Açıkçası güzel de bir hava yaratmış. Tasarım olarak beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Sistemsel Özellikleri

General Mobile 4G, 5 inç’lik bir ekran boyutuna sahip. 1280×720 px ekran çözünürlüğü bulunanGeneral Mobile 4G’de ayrıca 2GB RAM bulunmakta. 5 Megapiksel ön, 13 Megapiksel arka kamerası bulunuyor. Dahili hafızası 16 GB olan bu telefon esasında yine klasik General Mobile izleri taşıyor. İşlemci hızına gelecek olursak 1.2 GHz’lık bir hızı var. General Mobile 4Gnin 699 lira gibi bir fiyatı bulunmakta.

Bu bilgiler ışığında General Mobile 4G’yi özetleyecek olursak; Tamamiyle fiyat/performans ürünü. Tasarım olarak da arka kapağı dışında pek bir farklılığı yok. Göze hoş gelen bir tasarımı var. Bu ürün alınır mı ? derseniz, evet arkadaşlar bu ürün alınır..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu