Dekorasyon

Dekorasyonda Eskimeyen Renk; Beyaz

Dekorasyon konusunda, her yıl değişimler ve gelişimler yaşanmaktadır. Hayatımıza her dönemde yeni tarz eşyalar ve renkli ürünler girmektedir. Buna rağmen yıllar geçse de değişmeyen, hakim bir renk vardır; beyaz. Her döneme damgasını vuran beyaz ağırlıklı dekorasyon için bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Beyaz, renk olarak oldukça uyumlu bir renktir. Hemen her renk ile birlikte kullanılabilen beyaz, bazı renkler ile de çok daha uyumlu olmaktadır. Evinizde beyaz ağırlıklı dekorasyon tercih ettiğinizde ferah bir görüntü elde edebileceksiniz.

Beyaz dekorasyonda kullanacağınız yardımcı renklerden biri, siyahtır. Zıt renklerin uyumunu elde ederek güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Beyazın hakim olduğu mobilyaların yanına siyah aksesuarlar ve siyah kilimler ekleyerek son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Beyaz Dekorasyon

Beyaz dekorasyonda, ahşap ağırlıklı eşyalar da kullanarak şık ve klasik bir görüntü elde etme imkanınız vardır. Özellikle Country ve Vintage tarzı klasik dekorlarda bu uyum tercih edilmektedir. Sıcak ve huzurlu bir ev ortamı oluşturmak için bu uyum tam da size göre.

Beyaz dekorasyonda altın rengi de tercih edilmektedir. Beyaz ile altın rengin uyumu ile son derece şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Ferah ve minimal dekorasyon tarzı için bu uyum tercih edilmektedir. Ayrıca bazı bölümlerde krem tonları da kullanılması, odaya şıklık ve hareketlilik katacaktır.

Beyaz Dekorasyon

Beyaz dekorasyonda, kontrast renkleri kullanarak da şık çözümler elde edebilirsiniz. Böylece enerjik, canlı bir ortam elde edebilirsiniz. Modern dekorasyonlarda bu uyum tercih edilmektedir.

Beyaz dekorasyon ile aydınlık ve ferah bir ortam yakalamanız mümkündür. Özellikle yaz aylarında güneşin tüm enerjisini hissetmenizi sağlayacaktır. Beyaz ağırlıklı dekorasyonu isterseniz sadece beyaz tonlarda kullanabilir, isterseniz de yardımcı renklerle harmanlayarak şıklık elde edebilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu