Güzellik

Casmara Maskesi Nedir ve Nasıl Uygulanır

 

Casmara Maskesi Nedir ve Nasıl Uygulanır

 

Şifalı bitki ve ağaç köklerinin kömürleşmiş halinden elde edilen bitkisel casmara maskesi, güzellik merkezlerinin sıkça kullandığı güzellik maskeleri arasında yerini almaktadır. İçeriğinde yosun ekstresiyle desteklenen bu maske diğer cilt maskelerinden farklı olarak dudak ve kapalı olmak kaydı ile gözlere de uygulanabilmektedir. Bir uzman tarafından cildinize uygulanması gereken casmara maske kısa sürede cildinizde kurumaktadır. Cildinizle etkileşimi açısından 20 dakika kadar bekletilen maskeyi uygulayan kişi boyun bölgesinden yukarı doğru tek parça halinde çıkararak cildinizden arındırılmaktadır.

 

Casmara Maskesinin Cilde Faydaları

 

Cildinizde olumlu etkiler yaratan maske, cildinizin doğal şekilde nemlenmesine katkı sağlamaktadır.

 

Sıkılaştırıcı etkisiyle kırıklıklarınızı giderebilir ve cildinizi kısa sürede gençleştirebilirsiniz.

 

Vitamin ve minerallerle hücresel fonksiyonlarınızın oluşturduğu fazla yağı katabolik maddelerle cildinizden emilimini sağlamaktadır.

 

Yosun ekstresi içeriğinde bulunan mineraller, silis bileşenler, şeker ve amino asit cildin doğal yollarla beslenmesini sağlamaktadır.

 

Cilt sarkıklığı, boyun çizgileri, alın çizgileri ve kırışıklık belirtileri düzenli uygulama sonrası gözle görülür derecede yok olabilmektedir.

 

Ciltteki kızarıklık ve yanma hissini de ortadan kaldıran maske, cildin sakinleşmesine ve yatışmasına katkı sağlamaktadır.

 

Cilde soğuk olarak uygulanan bu maske özellikle gözaltı torbalanmalarında, gözaltı morluklarında ve göz çevresi şişliklerinde mucizevi etkiler yaratmaktadır.

 

Cildinizi hızlı şekilde onarım sürecine alan maske ile cildiniz kısa sürede genç bir görünüm kazanacaktır.

 

Ciltteki ölü tabakayı hareketlendirerek vücuttan atılmasını sağlayan casmara maskesi ile cildiniz daha parlak görünecek ve pürüzsüzleşecektir.

 

Ciltteki ölü tabakanın atılması ile cildin gerginleşmesini sağlayan maske cildinizi sıkılaşmış ve sağlıklı bir hale getirecektir.

 

Yaklaşık 7-8 hafta boyunca haftada 1 kez cildinize düzenli olarak uygulanacak maskenin sonuçlarını 3.veya 4. uygulamadan sonra fark edebilirsiniz.

 

Casmara maskesini evde yüzünüze kendiniz uygulamak istiyorsanız bir güzellik merkezinden casmara maskesi alarak uygulama aşamasının bir uzman tarafından anlatılmasında yarar vardır. Yüzünüze maskeyi uygulayacak kişiye maskenin uygulanma şeklini anlatarak doğru şekilde maskenin evde uygulamasını yaptırabilirsiniz. Casmara maskesi ile eşsiz güzelliğinizi sizler de en doğal yollarla ortaya çıkarabilecek ve en az 5 yaş gençleşebileceksiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu